ÜRETİM

Firmamız bünyesinde üç adet lazer kesim makinası bulunmaktadır. Bu makinalar hem üretimi kolaylaştırmaktadır, hem de güvenilir ve sağlam üretim yapmamızı sağlamaktadır.
Lazer teknolojisinden önce kesimde kullanılan makas ve pres darbelerinden dolayı meydana gelen kılcal damar çatlakları fark edilmemekte olup, testere yüke bindiğinde, gövde üş dipliklerini ve orta göbekteki çatlaklar ortaya çıkarak testereyi kullanılmaz hale getirmektedir.
Fakat lazer teknolojisinden sonra, lazer ile kesilen ve kanalları açılan gövdelerde bu sorunlar minimum seviyelere inmektedir, böylelikle müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

 

Birçok firma hala insan gücüne dayalı çekiçleme usulü ile düzeltme ve düzeltme işlemi yaparken firmamız en son teknoloji ürünlerini bünyesinde bulundurarak daha hızlı, seri ve sağlam üretim yapmaktadır. Böylelikle kısa zamanda üretilen kaliteli ürün miktarı artmaktadır. Resimde görmüş olduğunuz tam otomatik tezgahlar ile düzeltme ve doğrultma işlemlerini yapmaktayız. Firmamızda üç adet düzeltme ve doğrultma makinası bulunmaktadır. Bu makinalar sayesinde, testere balansları insan gücü ve el alışkanlığı ile yapılanlardan çok daha kaliteli olmaktadır. Bu da testere gövdelerinin çalışırken bozulmamasını, soketlerin çabuk aşınmamasını, kesilecek malzemenin istenilen ölçülerde ve temiz yüzeyli olmasını sağlamaktadır.