New
product-image

HABERLER

Special Price Avrasya Pencere 2019'deyiz. Tüm değerli müşterilerimizi bekleriz...

New
product-image

HABERLER

Special Price Güzel Goller Gülen Melekler

 

Business Cup'ın hem İstanbul hem de Kocaeli ayağına katılan şirketlerinden As Bilek takımı son olarak Türkiye Finallerinde mücadele etmeye hak kazanmıştı. Orada oynadıkları futbol kadar Fair-Play ruhunu sahaya yansıtan en iyi takım olarak sezonun Fair-Play Takımı ödülünü müzelerine götürmüşlerdi.

Bu ödül şirket yönetimi tarafından bir projeninde başlangıcına vesile oldu. Bu sezon İstanbul'dan Business Cup'a katılacak olan As Bilek'in artık atacağı her golün önemi galibiyetten daha da büyük bir önem taşıyor. Güzel Goller Gülen Melekler projesi adı altında bu sezon boyunca attıkları her gol kadar Çayırova Sevgi Evleri Yardımlaşma Derneği'ne yardımda bulunacaklar.

As Bilek Satış Müdürü Koray Osmanoğlu'ndan projeye dair yorumlarını aldık;

Öncelikle Asbilek ailesi olarak futbol takımımızın son yıllarda elde ettiği başarılardan oldukça memnunuz. Biz başarıları sadece saha içerisinde alınan sonuçlarla değil aynı zamanda Asbilek kültürüne uygun hem saha içi hem de saha dışı sporun fair-play ruhunu öncelik gözeten davranışlar olarak ta değerlendiriyoruz ve memnuniyetimiz katbekat artıyor. Bunun bir göstergesi de geçen sezon ilk kez katıldığımız Antalya etabında takımımızın sergilediği güzel futbolun yanı sıra elde ettiği “En Centilmen Takım” ödülüdür. Kaptanımız Hüseyin Bilgiç önderliğinde bu başarıların devam edeceğinden en ufak bir şüphemiz yok.

Bu sezona yeni bir misyonla başlamak istiyoruz, spor ve futbol tutkunu bu gençlerimize Asbilek firmasını temsil etmekten biraz daha fazlasını vaat ediyoruz. Belki omuzlarındaki yük biraz artacaktır ama sonuçları hem bizi hem de takımımızı fazlasıyla mutlu edecektir. Bu sezon tüm gollerimiz Çayırova Sevgi Evleri Yardımlaşma Derneği için, oradaki güzel yürekli çocuklar ve onların büyük hayallerine ufakta olsa bir katkı için. Bu sosyal sorumluluk projemizi futbol takımımızla birleştirip tüm Asbilek ailesinde ortak bir sinerji oluşturmak başlangıçtaki en büyük amacımızdı, ve şimdiye kadarki süreçte herkesin bu proje için oldukça heyecanlı ve istekli olduğunu söyleyebilirim. Biz bu projeyi sadece parasal bir yardım olarak değil aynı zamanda oradaki çocukların bizi kendi takımları gibi görmesini sağlamak ve hatta bazı dönemlerde onlarla maç yaparak fiziksel olarak ta varlığımızı hissettirerek devam ettirmek istiyoruz. Ne diyelim oyunlar başlasın, “Güzel Goller Gülen Melekler”.

Çayırova Sevgi Evleri Yardımlaşma Derneği başkanı Fikriye Çelik'ten proje dair görüşlerini aldık;

Sayın Asbilek Ailesinin futbol takımının “Güzel Goller Gülen Melekler” projesinin derneğimize yapacakları maddi manevi desteklerini okumadan isim beni fazlasıyla duygulandırdı ve çok etkilendim.Bu projede olan kardeşlerimi güzel,gülen melek gibi kalplerinin olduğunu hissettirdiniz.Ben dernek başkanı olarak sizlere çok teşekkür ediyorum.Böyle bir projede derneğimizin yanında olmanızın memnuniyeti kelimelerle ifade edilemez. Sizleri tanıdığıma şükrediyorum ve çocuklarımızın adına sonsuz teşekkürler diliyorum.

Kucak dolusu sevgiler…

New
product-image

HABERLER

Special Price Avrasya Pencere 2017'deyiz. Tüm değerli müşterilerimizi bekleriz...